Główna / Różne / Plik uprawnień

Plik uprawnień

Plik uprawnień służy do weryfikacji uprawnień do korzystania z naszych programów. Plik można pobrać w oknie logowania do programu, klikając przycisk Ochrona programu a następnie Pobierz plik uprawnień.

Aby pobrać plik uprawnień ręcznie, kliknij poniższy link. Plik uprawnień należy przekopiować do katalogu zdefiniowanego jako folder danych.

Dlaczego plik uprawnień nie pobrał się automatycznie?

1. Użytkownik Windows, z którego uruchamiana jest aplikacja, musi posiadać dostęp do internetu oraz uprawnienia zapisu w katalogu, w którym zainstalowany jest program.

2. Jeśli zabezpieczeniem jest WinSADGuard, plik uprawnień musi zostać zaktualizowany także na serwerze, w katalogu zdefiniowanym jako folder danych dla programu WinSADGuard. WinSADGuard pobiera plik uprawnień automatycznie, jeśli jednak plik nie został pobrany, należy sprawdzić, czy użytkownik, na którym pracuje usługa WinSADGuard, posiada uprawnienia do zapisu plików w folderze danych WinSADGuard. Jeśli wersja WinSADGuarda jest starsza niż 4.00, WinSADGuard musi mieć także uprawnienia do łączenia się przez sieć internet z naszym serwerem: www.huzar.pl. Wersje od 4.00 pobierają plik uprawnień przez bazę WinSADa (a zatem to WinSAD pobiera plik uprawnień przez internet i przekazuje go WinSADGuardowi).

3. Plik uprawnień może być przechowywany w cache np. na serwerze proxy, z tego powodu pobierany jest stary plik.

nowości w programach

20.24
4.11
6.90
5.90
24.53
24.53
13.33
1.52
8.90
5.88